csskMagyar

Rychlý kontakt: +420 776 873 434

obchod@vybaveniprovozu.cz

 x 
Davkovac Napoju 136
davkovac-napoju-248
davkovac-napoju-321
davkovac-napoju-47

Dávkovač nápojů - 3 x 8 l - chladicí systém

Novinka
Skladem
Skladový kód:  10011378
Model:  RCSD-3G
Dávkovač pojme 3 x 8 l nápojů celý popis

Pro více informací volejte +420 773 082 503

Záruka 24 měsíců | Balíková přeprava

8 100 Kč
Cena bez DPH:6 694,21 Kč
Sleva

Vychutnejte si ledově vychlazené nápoje bez zředění roztátým ledem!

Kvalitní dávkovač nápojů RCSD-3G značky Royal Catering by neměl chybět na žádném místě, kde se hostům formou samoobsluhy nabízí nápoje jako voda, ledový čaj, mléko či ovocný džus – ať již v rámci snídaňového bufetu v hotelu, restauraci nebo při soukromé oslavě na zahradě. Přístroj umožňuje dle potřeby snadno a efektivně chladit obsah zásobníků o objemu 3 x 8 l.

 

Materiál chladicích nádobek a podstavce Ušlechtilá ocel

Materiál nádoby a víka Plast

Počet nádob 3

Objem nádob 3 x 8 l

Průměr nádoby 22 cm

Výška nádoby 26,5 cm

Počet kohoutků 3

Počet nádobek na led 3

Objem nádobek na led 3 x 1 l

Maximální výška sklenice 14,5 cm

Rozměry (DxŠxV) 86,00 x 35,00 x 58,00 cm

Hmotnost 7,85 kg

Rozměry zásilky (DxŠxV) 91,00 x 48,00 x 35,00 cm

Hmotnost zásilky 9,60 kg

 

Dávkovač nápojů v elegantním retro designu z gastronomického vybavení výrobce Royal Catering

Celý dávkovač nápojů je vyroben z odolných a chuťově neutrálních materiálů. Dvě nádoby tvaru válce o průměru 22 cm stojí stabilně na podstavci a lze je snadno zvednout a přenášet pomocí dvou bočních držadel. Robustní a průhledný plast umožňuje hostům vždy přesně vidět, jaké nápoje se podávají, a Vy jako hostitel naopak uvidíte, kdy je potřeba doplnit obsah. To je mimochodem velmi snadné – zvedněte víko a můžete dolít tekutinu bez toho, aniž by něco stříkalo okolo. Kromě toho jsou použité materiály velmi odolné vůči poškrábání a snadno se čistí.

Praktická věc: Nepropustná nádobky z ušlechtilé oceli pojmou 1 l kostek ledu každá a zajišťují rovnoměrné chlazení nabízených nápojů, aniž by roztavený led nápoje ředil. Tak si mohou hosté chlazené nápoje skutečně vychutnat. Maximální výška skleniček či kelímků, které se vejdou pod kohoutky dekorativního zásobníku na nápoje, činí 14,5 cm a vyhovuje obvyklým rozměrům sklenic. Čtyři protiskluzové gumové nožičky zajišťují stabilitu a také chrání plochu, na níž přístroj stojí.

Díky dvěma snadno ovladatelným kohoutkům si mohou samy džus nebo ledový čaj snadno natočit i děti. A pokud by při tom pár kapek padlo vedle, zachytí je vyjímatelné odkapávací misky. Váš bufetový stůl tak bude vždy čistý a zanechá dokonalý dojem. Navíc kohoutky umožňují rychlé odtáčení nápoje, takže nehrozí, že by se tvořily fronty čekajících hostů. Dávkovač nápojů s chlazením je skutečným přínosem na každém banketu.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.