csskMagyar

Rychlý kontakt: +420 776 873 434

obchod@vybaveniprovozu.cz

 x 

Splátkový prodej

Možnosti výhodného financování EUROLEASING CZ

Pomůžeme vám se zajištěním financování nákupu nových strojů do vaší provozovny. Zařídíme pro vás výhodný nákup zboží na splátky, leasing nebo úvěr.

  • Rychlé schválení do 60 minut
  • Nízké navýšení
  • Nulová platba předem

Pokud máte zájem o nákup na splátky, vyberte si tuto možnost v košíku. Následně Vás budeme kontaktovat s vyřízením splátkového prodeje.

Historie a úspěchy společnosti EUROLEASING CZ

Společnost EUROLEASING CZ s r.o., IČ: 61683558 byla založena již v roce 1995 a od počátku působí v oblasti finančního leasingu a souvisejících finančních produktů a služeb, které poskytuje podnikatelským subjektům na celém území České republiky.

Financování podnikatelských subjektů poskytuje ve spolupráci s renomovanými finančními institucemi, se kterými ji spojuje dlouhodobá úspěšná spolupráce. Za dobu činnosti na leasingovém trhu společnost EUROLEASING CZ realizovala obchody v celkové hodnotě přesahující 6,1 miliardy Kč, což ji řadí na první místo mezi nebankovními sjednavateli leasingového a úvěrového financování v České republice.

Od svého vzniku si společnost EUROLEASING CZ vybudovala pověst pružného a seriózního finančního partnera. Důkazem toho je více než 12.500 spokojených klientů z řad živnostníků, menších a středních společností i velkých korporací.

Od roku 2016 jsme rozšířili naše podnikatelské aktivity na Slovensku, kde poskytujeme finanční služby prostřednictvím dceřinné společnosti EUROLEASING SK s.r.o.